PCPR Nowy Targ, ul. Szaflarska 39,   tel. (018) 26 40 807   tel./fax (18) 26 64 207   e-mail: pcpr@nowotarski.pl       PZON tel. (18) 26 66 023
A A A
Znajdujesz się tutaj: » Strona główna
Następna strona: « 234567»»»
» Grupa wsparcia dla osób doświadczających przemocy - GOPS Nowy Targ

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, przy ul. Bulwarowej 9 zaprasza osoby z terenu gminy Nowy Targ do udziału w spotkaniach grupy wspracia.

» czytaj więcej

» Bezpłatne warsztaty edukacyjno-zdrowotne

Trzeba zadbać o własne zdrowie - zanim zachorujemy. 
Najlepszą drogą jest profilaktyka czyli wiedza oraz korzystanie z dostępnych bezpłatnych badań!

» czytaj więcej

» Wyrazy głębokiego współczucia

Dyrektor wraz z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu składa szczere wyrazy współczucia Pani Sabinie Szumal oraz Pani Joannie Szumal z powodu śmierci Ojca i Teścia Ś.P. Michała Szumal.

» czytaj więcej

» VI Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

W naszym Powiecie Dzień Rodzicielstwa Zastępczego jest dniem, w którym rodziny zastępcze oraz opiekunowie z placówek typu rodzinnego mogą się spotkać, poznać, wymienić doświadczeniami a przede wszystkim spędzić czas na wspólnej zabawie z dziećmi. Piknik Rodzinny stał się już tradycją, którą PCPR kontynuuje co roku starając się, aby był radosnym przeżyciem i okazją do poznawania różnorodnych zakątków naszego pięknego Powiatu.

Tegoroczny Piknik Rodzinny jest jednym z elementów kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze "Podziel się sercem i domem".  Impreza odbyła się w dniu 31 maja w Niedzicy w Rodzinnym Parku Rozrywki Spiska Kraina.

» czytaj więcej

» 30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Nowym Targu wraz z pracownikami składa rodzicom zastępczym oraz opiekunom Placówek najserdeczniejsze życzenia z okazji Dania Rodzicielstwa Zastępczego.

» czytaj więcej

» Spektakl teatralny "Tysiąc lajków"

W dniu 15 maja 2017 r. na zaproszenie PCPR w Nowym Targu w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbył się spektakl teatralny poruszający problematykę cyberprzemocy. Przedstawienie obejrzały dzieci i młodzież z rodzin zastępczych oraz placówek z terenu powiatu nowotarskiego, a także uczniowie Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu.

Spektakl zatytułowany „Tysiąc lajków” poruszał problem przemocy i agresji w sieci, a także ukazywał rolę rodziny, przyjaciół oraz priorytetów w życiu młodego człowieka. Młodzi aktorzy w sposób humorystyczny, ale i skłaniający do refleksji ukazali zagrożenia płynące z cyberprzemocy.

» czytaj więcej

» Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze "Podziel się sercem i domem"

Wierzymy, że wśród mieszkańców naszego Powiatu znajdą się rodziny i osoby o wielkim sercu, które mimo trudów, jakie niesie opieka nad dziećmi, szczególnie tymi w trudnej sytuacji rodzinnej, zechcą zaoferować im schronienie, właściwą opiekę a przede wszystkim miłość.”

 

Dyrektor PCPR

Aneta Wójcik

» czytaj więcej

Następna strona: « 234567»»»

pzdn


nhofv2b3da3zeq2g

„Wzrost umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii informacyjnych mieszkańców powiatu nowotarskiego zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”stopka

Dane kontaktowe

PCPR w Nowym Targu
tel. (18) 26 40 807
tel./fax (18) 26 64 207
e-mail: pcpr@nowotarski.pl

PZON w Nowym Targu
tel. (18) 26 66 023